loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

YÜCE MAKİNA :

2010 yılında kurulan Yüce Makina Sanayi, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de oluşturduğu geniş bayi ağı, yurtiçi  ulaştığı son kullanıcılar ile tanınan bir marka haline gelmiştir. Gerçekleştirdiği AR-GE ve üretim yatırımları ile ürün portföyünü egenişletmiştir.

Bugün, 3.000 m²'si açık, 1.000 m²'si kapalı alana sahip yeni üretim tesisinde, son teknoloji makine parkuruyla ", tarım ve hayvancılık " sektörlerine olmak üzere proseslere özel, çeşitli üretim avantajlarına sahip makine ve anahtar teslim projelerin üretimini uluslararası uygunluklar çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Değerlerimiz :

Müşterilerimize en yüksek kalite ve memnuniyeti verebilmek için çalışırız. Çalışanlarımızın memnuniyetine ve istikrarına önem veririz. Uzun dönemli, sürdürülebilir başarıyı hedefleriz. İşimizi hoşgörü ve güven esaslarına dayanarak yaparız.

Neyi Hedefliyoruz :

Hedefimiz, firmamızın uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda, kendi yöntemlerimizi sürekli geliştiren global bir marka olmaktır.